טיסנים חשמליים – 8 המלצות לטיסנים הטובים החשמליים הטובים ביותר

כשאנחנו חושבים על טיסנים, סביר להניח שהמחשבה הראשונה שלנו היא, על חוג טיסנים אשר השתתפנו בו כשלמדנו בבית ספר יסודי או בתיכון, אז, יכולנו לבנות טיסנים מעץ ולהטיס אותם במקומות פתוחים. במקרים מסוימים, אלה היו טיסנים מאוד מורכבים וייחודים, אשר יכולנו להטיס אותם בגבהים ובצורות שונות.

היום, כשמדברים על טיסנים, הכוונה היא לא לטיסן רגיל, הכוונה היא לסוג חדש יותר, טיסנים חשמליים. שלא נתבלבל, לא מדובר כאן בסוג של רחפן עם צילום וגם לא במסוק על שלט מקצועי. מדובר על טיסן במודל הקלאסי שלו, אשר מותקן בו גם מנוע אשר מאפשר לנו להטיס אותו בגבהים ובמשך זמן ממושך יותר מאשר טיסן רגיל.

כיצד רוכשים טיסן חשמלי

לפני שנציג בפניכם מספר דוגמאות של טיסנים חשמליים, חשוב להדגיש מספר נקודות קטנות שיכולות לעזור לכם בתהליך הבחירה.

ראשית, אנחנו יכולים למצוא טיסנים עם מנגנון חשמלי הן בחנויות ספציפיות שמתמחות בתחום. כך אנחנו יכולים ליהנות ממוצר איכותי של החברות המובילות בתחום, וכן אנחנו יכולים למצוא טיסנים כאלה גם בחנויות צעצועים בסדרי גודל שונים.

שנית, כשאנחנו ניגשים לרכוש טיסן חשמלי, יש לבחון איך הוא עובד, כיצד מתחזקים אותו, מה גודל ועוצמת המנוע, מה נדרש בשביל להטעין אותו וכן, איזו אחריות במקרה וקורה לו משהו ויש צורך לבצע החלפה של רכיבים או של כל דבר אחר.

שלישית, חשוב מאוד שאנחנו נבחן את הנתונים של הטיסן, בין היתר על פי השאלה, כמה זמן הוא יכול לשהות באוויר, לאיזה מרחק אפשר להטיס אותו, וכן מה נדרש בשביל לתפעל אותו.

ארבע, כמובן שעלינו לבדוק, היכן אנחנו יכולים להשתמש בו בצורה בטוחה וחופשית.

המלצה על שמונה טיסנים חשמליים

טיסן SKY EAGLE – טיסן עם מוטת כנפיים של חמישים סנטימטר, מערכת רדיו שכוללת 3 ערוצים, שליטה מלאה על גובה ומהירות, משך הטיסה שלו עד 10 דקות.

טיסן טייפון – טיסן שמעוצב כמו מטוס קרב, מגיע עם מערכת שליטה של ארבעה ערוצים ויותר, מטען דיגיטלי, מוטת כנפיים 760 מילימטר, משקל 850 גרם, מהיר וייחודי.

טיסן SPITFIRE – משקל 38 גרם, מוטת כנפיים 400 מ"מ, מערכת רדיו של ארבעה ערוצים, זמן טיסה עד שמונה דקות. קל מאוד לשליטה, מתאים להטסה גם בשטח פתוח וגם בשטח מקורה, כולל שלט רחוק ומראה ייחודי.

טיסן NFDM105- מוטת כנפיים 1000 מ"מ, כולל מערכת רדיו ייחודית, כולל ארבע ערוצים.

טיסן –  V-Stick  – טיסן פשוט וקל, מתאים לכל חובב בתחום, מוטת כנפיים 630 מ"מ, משקל 5 ק"ג, פועל במהירות ובצורה פשוט ונוחה.

טיסן אלפא 40 – טיסן ייחודי עם אפשרות להמיר את המנוע החשמלי שלו במנוע משוכלל יותר. כולל מערכת שליטה מרחוק, 4 ערוצים, משקל 2.5 ק"ג, מוטת כנפיים 1600 מ"מ.

טיסן אקסטרה – טיסן מיני, מתאים למטיסים מתחילים, מכיל מערכת אלקטרונית ייחודית וחיבור ייחודי לפרופלור לנחיתה נוחה. משקל 99 גרם, מוטת כנפיים 500 מ"מ, שלט עם 4 ערוצים.

טיסן חשמל NINE EAGLES – טיסן במקל 35 גרם, מוטת כנפיים 500 מ"מ, מערכת רדיו 4 ערוצים ומשך טיסה עד 8 דקות.