6 סיבות מדוע מומלץ לרכוש רחפן פנטום 3

בכל תחום, לא משנה אם מדובר בטלוויזיות, שעונים, מחשבים, או בכל תחום אחר, אנחנו יכולים למצוא מוצר אחד שמתעלה מעל השאר, מוצר אחד שנחשב ייחודי, משוכלל, מוצר אשר בעיניי רבים נתפס ככזה שעשה מהפכה בתחום ושינה את כללי המשחק ממנו והלאה, שינה את הגישה כלפי המוצרים השונים בתחום, בין אם זה בעיניי היצרנים שרואים בו סטנדרט ובין אם זה בעיניי הצרכנים אשר מעוניינים לרכוש אך ורק מוצר שדומה לו באיכותו.

כך גם בתחום של טיסנים ורחפנים. רחפן פנטום 3 שינה את כל מה שאנחנו יודעים על עולם הרחפנים. ממנו, הרחפנים כבר לא היו אותו הדבר. לכן גם היום, הוא נחשב לאחד הרחפנים הכי פופולאריים שיש. וכשאנחנו בוחנים כמה עולה רחפן למשל, אז הרבה פעמים נקודת ההתייחסות שלנו, בין אם זה מבחינת המפרט ובין אם זה מבחינת עלויות, הוא רחפן פנטום 3.

מדוע זה נחשב לרחפן כל כך מהפכני

מוזר להתייחס לסוג מסוים של רחפן כמהפכני, שכן עולם הרחפנים בכלל הוא יחסית עולם חדש ועל כן, כל רחפן בצורה כזו או אחרת, יוצר מהפכה, אך במקרה של רחפן פנטום 3, מדובר על מהפכה הרבה יותר משמעותית, מהפכה שיצרה סטנדרט, לא פחות ממה שמכשירי סלולר מסוימים יצרו או סוגי טלוויזיות מסוימים, יצרו בתחומם.

המהפכה של רחפן פנטום 3 מתבטאת הן במרחקים שהוא יכול להגיע אליהם, איכות הצילום, המשקל, והעובדה שניתן לחבר אותו בקלות לכל מכשיר על מנת לשדר בלייב. יחד עם כל זה, אם משווים בין מחירי הרחפנים המחיר שלו עדיין נוח לכל כיס, לא מדובר ברחפן יקר מדי, בוודאי לא ביחס לרחפנים חדשים בשוק. זאת למרות שהוא לא נופל מהם כהוא זה בשום פרט במפרט שלו.

חשוב להדגיש, ניתן לרכוש רחפן פנטום 3 בחנויות שמתמחות במכירת רחפנים וכן באתרי אינטרנט מקומיים ובינלאומיים. יש להקפיד על כך שרוכשים רחפן מקורי ומקבלים תעודת אחריות מלאה.

שש סיבות לרכוש רחפן פנטום 3

גובה ומרחק טיסה – כאמור, רחפן פנטום יכול להגיע אל גבהים ומרחקים עצומים. הוא מגיע למרחק של 2 קילומטר ומאפשר להגיע אל גובה רב.

זמן תעופה – בממוצע, יכול הרחפן לטוס 23 דקות, בזמן הזה הוא יכול לצלם ולשדר.

צילום – איכות הצילום היא גבוהה מאוד, צילום HD, המצלמה היא מובנית וניתן לשלוט בה.

מצלמותמצלמות וידיאו 4k  בגרסה הראשונה, 2.7K  בגרסה המתקדמת. יכולת לשדר וידיאו לייב באיכות 720p.

חיבורים – יכולת לחבר את המכשיר בקלות לסמארטפונים וטאבלטים, כך ניתן לשדר בלייב מהרחפן.

איכות סוללה – אפשרות לחשב את המרחק ואת העוצמה של הטיסה, בשביל לתכנן את הטיסה.

כאמור, מדובר באחד הרחפנים הפופולאריים ביותר, אף על פי שחלפו מספר שנים מאז שהוא נכנס לשוק, הן בזכות המפרט האיכותי והן בזכות העמידות שלו.